פוליגרף בנהריה

פוליגרף בנהריה - מדריך מלא

הידעתם? מכונת הפוליגרף החלה להתפתח כבר בסוף המאה ה-19. ראשון להשתמש בה היה הפסיכיאטר האיטלקי צ'זארה לומברוזו. בשנת 1885 המציא לומברוזו מכשיר שעקב אחר לחץ הדם והציג את התוצאות. המכשיר סייע במידה מסוימת למשטרה בפיענוח פשעים. את אב הטיפוס לפוליגרף המודרני כפי שאנחנו מכירים כיום, המציא ב-1921 ג'ון לארסון, הנחשב לממציא הפוליגרף. 

מאז המצאתו הפך הפוליגרף לחלק בלתי נפרד מחיינו: דוחות של בדיקות פוליגרף מובאים לפני שופט במשפט האזרחי ונחשבים לעדות מומחה, מקומות עבודה רבים משלבים אותן כחלק מתהליך הקבלה לעבודה בדיקה כזאת, וישנן עוד דוגמאות רבות.  

אז מהו עקרון הפעולה של המכשיר? לכל אחד מאיתנו דופק, לחץ דם, רמת הזעה ומספר נשימות קבועות. אלא שבזמן התרגשות אלו משתנים – קצב הפעימות עולה, אנחנו מזיעים יותר ונושמים מהר יותר. כאשר אדם מחובר לפוליגרף השינויים הללו מתועדים בגרפים. אם ישקר והדבר ילווה בהתרגשות ולו הקלה ביותר – ניתן יהיה לראות זאת בגרפים.

פוליגרף בנהריה, בדיקות פוליגרף תעסוקתי ופרטי בנהריה - אביר פוליגרף

גם בישראל מתפתח תחום הפוליגרף עם השנים ומסייע לפתור סוגיות בעלות אופי משפטי, חברתי, משפחתי ועוד.

כי מגיע לכם הטוב ביותר

תושבי נהריה והסביבה! הרשו לנו להציע לכם שירותי פוליגרף בסטנדרטים הגבוהים ביותר הקיימים בשוק, המוצעים הן לטובת גופים, מוסדות או חברות במגזר העסקי, והן לצרכים נוספים עבור פרטיים. אנו מתחייבים להשתמש במכלול הכישורים והמיומנויות העומדות לרשותנו עד לשביעות רצונכם המלאה. 

קראו על פוליגרף בחיפה

הצוות המסור והמקצועי של מכון אביר פוליגרף , בוגרי בתי הספר הספר של American Polygraph Association, ארגון העל העולמי של בודקי הפוליגרף, ישמח להעניק לכם את השירות המיטבי בניסיון להגיע עד לחקר האמת. 

צוות הבודקים שלנו במכון מתייחס בכובד ראש לאחריות המוטלת על כתפיו. משכך אנו מקפידים על תיעוד מדוקדק של הליך הבדיקה, ומקבלים לשורותינו את בודקי הפוליגרף הטובים בישראל.

על מה אנחנו מתחייבים? שימוש טכניקות עיבוד חדשניות, רמת דיוק גבוהה ביותר וביצוע כל סוגי בדיקות הפוליגרף בשקיפות מלאה ובמחירים הוגנים.

אולי יעניין אתכם לקרוא עוד על פוליגרף לעובד