בדיקת פוליגרף פרטית

בדיקות אישות – בדיקות פוליגרף בדיני משפחה

משפחה היא הדבר החשוב ביותר בחיי הפרט, אך לעיתים דווקא בזוגיות ובחיי משפחה עולים לעיתים ספקות וקונפליקטים סביב נושאים שונים הקשורים למערכות היחסים שבתוך הבית.
חשד לבגידות, גניבות, העלמות כספים, צוואות וסכסוכי ירושות, קיום נכסים, אלימות במשפחה, עבירות מין ועוד.
במקרים בהם עולה שאלה באשר לאמינות מי מבני הזוג או מי מבני המשפחה, הסכסוך יכול להביא לקריסתו של התא המשפחתי. כדי לאמת או להזים את החשד המעיב על המשפחה מגיעים בני המשפחה או הזוג לבדיקת הפוליגרף עם השאלות עליהן הם מחפשים תשובה.
במקרה זה בדיקת הפוליגרף תיתן מענה לשאלות ולספקות ותפתור את אי הוודאות הנוגעת לקונפליקט.
בודקי מכון הפוליגרף אביר ביצעו אלפי בדיקות בתחום זה ומעמידים לרשותכם ניסיון וידע מקצועי רב המיועד לסייע למשפחה ברגעיה הקשים .
נציין כי בשל הרגישות הרבה הנובעת מהסכסוך המשפחתי, הבדיקות מבוצעות באווירה נעימה ולא שיפוטית, מתוך הבנה לנושא האינטימיות ולקושי העולה בשיתוף גורם מקצועי בנושאים אישיים.

דו"ח בדיקת הפוליגרף המונפק לאחר הבדיקה יכול לשמש לצרכים משפטיים, בודקי הפוליגרף של חברת אביר משמשים כעדים מומחים בתחום, בבתי המשפט ובכל פורום שיפוטי אחר.
לבקשת הלקוח ניתן להגיש את הדו"ח כחוות דעת משפטית.

התקשרו עכשיו למספר: 1-800-33-5050 לבדיקת פוליגרף מקצועית ודיסקרטית ונשמח לסייע

לסוגי בדיקות פוליגרף נוספות:

בדיקת פוליגרף לקראת קבלה לעבודה

פוליגרף מהימנות תעסוקתית

בדיקות מהימנות תעסוקתית בהליך קליטה לעבודה מיון וסינון מועמדים לעבודה, הינו שלב בעל חשיבות רבה בתהליך קבלת ההחלטות לפני קבלת עובד חדש לארגון. הליך קליטת

קרא עוד »
בדיקת פוליגרף לעיניני אישות

בדיקת פוליגרף פרטית

בדיקות אישות – בדיקות פוליגרף בדיני משפחה משפחה היא הדבר החשוב ביותר בחיי הפרט, אך לעיתים דווקא בזוגיות ובחיי משפחה עולים לעיתים ספקות וקונפליקטים סביב

קרא עוד »